FOTOĞRAFÇI TEDARİKÇİ PORTALI

Fotoğrafçı ve Tedarikçilerin Buluştuğu Benzersiz Platform

Photographers Vendors

Fotoğrafçılara Özel Portal

Fotoğrafçılar için oluşturulmuş bu platformdan ihtiyacınız olanları alabilir, indirimlerden faydalanabilir, tedarikçileri puanlayabilir ve rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

 

Hello Maternity Co

Tüm Katılanlara %20 İndirim!

BPA Fotoğraf Ödüllerine katılanlara HelloMaternity.co’dan tüm mağazada geçerli %20 indirim kuponu verilecektir. Hamile Fotoğraflarınızda fark yaratacak, sade, zarif , şık ve modern tarzıyla Hello Maternity Hamile kıyafetlerine bayılacaksınız.

DIVI & DIVI DEN PRO

KAZANANLARA 500 USD DEĞERİNDE WEBSİTESİ

Dünya’nın en çok kullanılan Worrdpress tabanlı Elegant Themes’in Divi ve Divi Den Pro Uygulamaları her yarışmayı kazanan fotoğrafçıya hediye edilecektir.

EALBUM BABY

YARIŞMANIN KAZANANLARINA HEDİYE ALBÜMLER

Müşterilerine Dünya Standartlarında ürün ve hizmet veren E Albüm Türkiye’nin Lider albüm firmasıdır. Yarışmanın kazananları Ealbüm’den özel albüm hediyeleri alacaklar.

LSP ACTIONS

YARIŞMAYA KATILANLARA VE KAZANANLARA ÖZEL HEDİYELER

Dünya’nın en iyi programlarından biri olarak gösterilen ve bol ödüllü LSP Actions, tüm yarışmaya katılanlara %40 indirim ve her yarışmanın kazanına 100 Pound hediye çeki veriyor. Ayrıca yılın fotoğrafına 250 Poundluk ekstra hediye çeki veriyor.

PIXPA

YARIŞMAYA KATILANLARA, KAZANANLARA ve BPA ÜYELERİNE ÖZEL HEDİYELER

Dünya’nın en iyi online galeri, website ve e-store yazılımlarından olan on binlerce fotoğrafçının tercihi olan PIXPA.com tüm BPAÜyelerine %50 indirim veriyor. Ayrıca, yarışmaya katılan herkese %25, kazananlara %50 ve yarışmanın 1.cisine 1 yıllık ücretsiz üyelik veriyor.

PIXPA

BPA ÜYELERİNE ÖZEL İNDİRİM

Craft Paper Co. bol hayal gücü içeren ve basılabilir ürünlerden oluşan minik ölçekli ama sonsuz yaratıcılık içeren bir çocuk markasıdır.

BPA Üyelerine ve bu üyelerle fotoğraf çekimi gerçekleştiren ailelere %10 indirim veriyor. 

Craft Paper Co.

BPA’da  Fotoğrafçı Tedarikçisi olarak yer almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz

Hangi Alanda Faaliyetiniz Bulunuyor?

9 + 10 =