BPA DERGİSİNDE YER ALIN

Babies & Photographers Senin Hikayen Dergisinde Yer Alın

BPA Dergisinde Fotoğraflarınızla, Makalelerinizle, Kendi İçeriğinizle yer alabilir, fark yaratabilir, Potansiyel Müşterilerine Ulaşabilir ve tanınmış bir fotoğrafçı olabilirsiniz. 

Babies & Photographers Association

BPA Dergisinde Nasıl Yer Alırsınız? Farklı konularda katkıda bulunmak isterseniz hello@babiesandphotographers.com'a email gönderebilirsiniz.

Makale Gönderebilirsiniz

Göndereceğiniz yazıya bir kaç tane fotoğraf ekleyebilirsiniz.

İlham Olabilirsiniz

Bir çekim arkası, özel bir çekiminizi fotoğraflarla birlikte hem fotoğrafçılarla hem potansiyel müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

Çekimlerinizi Paylaşabilirsiniz

10-15 fotoğrafla birlikte bir çekiminizi, yaşadığınızı zorlukları, üstesinden nasıl geldiğinizi gibi konuları bizimle paylaşabilirsiniz.

Ebeveynlere Yönelik Yazılar

Potansiyel müşterileriniz için ilgili çekici yazılar paylaşıp tanınırlığınızı artırabilirsiniz.

PAYLAŞIMLARINIZI BURADAN YAPABİLİRSİNİZ

BPA Senin Hikayen Dergisi, Hem yetenekli fotoğrafçıları fotoğrafçılarla hem de hamile ve ebeveynlerle buluşturur. BPA Üyeleri, yeteneklerini ve yaratıcılıkları potansiyel müşterileri için etkili bir şekilde sergileyebilirler.

Fotoğraflarınızı dergi@babiesandphotographers.com email adresine gönderdiniz mi?

BPA Üyesi misiniz? (Üyelere Öncelik Verilmektedir)

BPA'nın Diğer Etkinliklerine Katılmak İster misin? (Toplantılar, Sunumlar, Blog Yazıları)

Bu Galeriye fotoğrafımı göndererek, BPA'nın bunu promosyonlar, çevrimiçi reklamlar ve diğer reklam biçimleri ve ayrıca Senin Hikayen Dergisi'nde basılı bir özellik için kullanma hakkına sahip olduğunu anladım ve anladım. (Fotoğrafçı tüm telif hakkını elinde tutacak ve kredi verilecektir) Ayrıca, uygun gördüğüm şekilde kullanmak için bu fotoğrafın sahibinden de yazılı izin aldığımı da kabul ediyorum. (gereklidir)

8 + 4 =

BPA’da Yayınlanmak İçin Diğer Yollar

Bebek fotoğrafçılarını yukarı çıkartmayı ve onlara işlerini büyütmeleri için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamayı seviyoruz. Hem üyeler hem de üye olmayanlar için BPA aracılığıyla öne çıkacak pek çok fırsat var. BPA’de nasıl öne çıkabilirsiniz aşağıda görebilirsiniz.

Güncellemeler için bizi Facebook ve Instagram‘da takip etmeyi unutmayın!

Bebek Fotoğrafçısı, Fotoğrafçılık Yarışması, Ödüller, Hamile ve Ebeveynler, Yoga Plates

Haftanın Favorileri

Her hafta BPA tarafından en beğenilen fotoğraflar BPA Instagram hesabında paylaşılır. Yayınlanmasını istediğiniz fotoğrafları #bpaawards Hashtag’i ile paylaşmayı unutmayın.

Bebek Fotoğrafçısı, Fotoğrafçılık Yarışması, Ödüller, Hamile ve Ebeveynler, Yoga Plates

BPA Senin Hikayen!

Aylık olarak yayınlanan BPA Senin Hikayen Galerisinde fotoğraflarınızın yer almasını isterseniz aşağıdaki linke tıklayarak Ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Bebek Fotoğrafçısı, Fotoğrafçılık Yarışması, Ödüller, Hamile ve Ebeveynler, Yoga Plates

Sosyal Medya Paylaşımları

Her ay yayınlacak temalarımızı, Facebook ve Instagram hesabımızı takip edip #bpaawards Hashtag’ini kullanarak tüm dünyaya kendinizi gösterme şansı yakalayabilirsiniz.