BPA MASTER PHOTOGRAPHER

Fotoğrafçılık Yolculuğunuzdaki Bir Sonraki Seviye

Bebek Fotoğrafçısı, Fotoğrafçılık Yarışması, Ödüller, Hamile ve Ebeveynler, Yoga Plates

BPA MASTER PHOTOGRAPHER

BPA, Marka olmanız, tanınırlığınızın ve bilinirliliğinizin artması için size destek olmak için BURADA!

BPA MASTER PHOTOGRAPHER Sertifikası ile ödüllendirilmek, işinizde sürekliliği sağlamak, marka fotoğrafçı olmanıza destek olacak ve Müşterilerinize daha fazla güven verecektir.

Sadece BPA Premium Üyeleri Başvurabilir. 

 

BPA Master Photographer Detayları

6 Kategoride Portfolyonuzu Yükleyin

  1. Hamile
  2. Doğum
  3. Yenidoğan
  4. Ara Dönem ve 1 Yaş
  5. Bebek ve Çocuk
  6. Aile

BPA Amacı

Amaç, farklı ortamlarda ve durumlarda çekim yapabilen, belirli bir alanda ustalığını sergileyen bir sanatçı olarak becerinizi ve ustalığınızı göstermektir.

BPA Jüri Değerlendirmesi

Jüri, portfolyonuzu değerlendirecek ve geçip geçmediğinizi haber verecek.

Jüri BPA Takımı, BPA Fotoğraf Yarışmasından kategorinize göre farklı bir Fotoğrafçı ve Yılın En İyi Fotoğrafçısı Ünvanını kazananlardan oluşmaktadır.

Geçtiğiniz durumda o kategoride Master Photographer sertifikası ve rozeti alacaksınız.

Sertifikanız 2 yıl geçerli olacaktır.

2021 Yılı Master Photographer Sertifikası Başvuru Tarihleri

Master Photographer Sertifikası almak istediğiniz herhangi bir ya da birden fazla kategoride başvurunuzu tüm yıl boyunca yapabilirsiniz. 2 hafta içerisinde sonuçları alabileceksiniz.

Neden Master Photographer Sertifikanız Olmalı?

Müşterilerinizi Etkileyin

BPA Master Fotoğrafçısı olmak, sanatsal ve ticari başarının bir kilometre taşıdır. Bu başarı sizi rakiplerinizden ayırmak ve müşterilerinize güven aşılamak için çok önemlidir.

Diğer Ödüllerden Farklı

Portföyünüzü BPA Master Fotoğrafçı değerlendirmesi için gönderdiğinizde, başka herhangi bir fotoğrafçı ile rekabet etmiyorsunuz. Master Photographer seviyesi, birden fazla konu ve durumla sürekli olarak yetkin Fotoğrafçılık becerileri sergileyerek elde edilir.

Fark Yaratın

Müşterilerinizi etkileyin, Diğer Fotoğrafçıların arasından sıyrılın, başarılarınız, ödül ve sertifikalarınızı Websitenizde, Sosyal Medya hesaplarınızda kullanın ve güven kazanın.

MASTER PHOTOGRAPHER OLMAYA HAZIR MISIN?

Fotoğrfçılık Yolculuğundaki Sonraki Adım İçin Hazır mısınız?  Müşterilerine seni neden tercih etmeleri gerektiğini göstermek ister misin? Aşağıdaki formu doldurup başvurunu yapabilirsin.

BPA’da Yayınlanmak İçin Diğer Yollar

Bebek fotoğrafçılarını yukarı çıkartmayı ve onlara işlerini büyütmeleri için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamayı seviyoruz. Hem üyeler hem de üye olmayanlar için BPA aracılığıyla öne çıkacak pek çok fırsat var. BPA’de nasıl öne çıkabilirsiniz aşağıda görebilirsiniz.

Güncellemeler için bizi Facebook ve Instagram‘da takip etmeyi unutmayın!

Bebek Fotoğrafçısı, Fotoğrafçılık Yarışması, Ödüller, Hamile ve Ebeveynler, Yoga Plates

Haftanın Favorileri

Her hafta BPA tarafından en beğenilen fotoğraflar BPA Instagram hesabında paylaşılır. Yayınlanmasını istediğiniz fotoğrafları #bpaawards Hashtag’i ile paylaşmayı unutmayın.

Bebek Fotoğrafçısı, Fotoğrafçılık Yarışması, Ödüller, Hamile ve Ebeveynler, Yoga Plates

BPA Senin Hikayen!

Aylık olarak yayınlanan BPA Senin Hikayen Galerisinde fotoğraflarınızın yer almasını isterseniz aşağıdaki linke tıklayarak Ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Bebek Fotoğrafçısı, Fotoğrafçılık Yarışması, Ödüller, Hamile ve Ebeveynler, Yoga Plates

Sosyal Medya Paylaşımları

Her ay yayınlacak temalarımızı, Facebook ve Instagram hesabımızı takip edip #bpaawards Hashtag’ini kullanarak tüm dünyaya kendinizi gösterme şansı yakalayabilirsiniz.