SUNUM YAPIN

Fotoğrafçılar olarak küçük işletme sahipleriyiz. Sunum yapmanın amacı diğer fotoğrafçılara işlerinde başarılı olmalarını sağlayacak ipuçlarını vermektir.

Tecrübelerinizi paylaşarak diğer fotoğrafçıların da işlerini büyütmesine ve başarılı olmalarına katkı sağlayabilirsiniz.

Tecrübelerinizi güzel bir sunumla diğer fotoğrafçılara aktarmak isterseniz aşağıdaki formu doldurup gönderebilirsiniz.

Babies & Photographers Association

Hangi Konularda Sunum Yapabilirsiniz? Farklı konularda katkıda bulunmak isterseniz hello@babiesandphotographers.com'a email gönderebilirsiniz.

İş Fikirleri

Sizin işinizde neler işe yaradı? Ne yaptınız da yeni müşteriler kazandınız? Mini çekimlerde neyi doğru yaptınız gelirinizi artırdınız?

Pazarlama Fikirleri

Müşteri bulmada zorluk yaşayan fotoğrafçılara vereceğiniz pazarlama fikirleri ile işlerini büyütmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Stüdyo Turu

Güzel stüdyonuzu diğer fotoğrafçılara gezdirebilirsiniz. Diğer fotoğrafçıların ilham almasına yardımcı olabilirsiniz.

Hangi Ekipmanlarınız Var

Tüm fotoğrafçıların en öncelikli sorularından biri olan Çantanda neler var? konusunda bir sunum yapabilirsiniz.

SUNUM YAPMAYA HAZIR MISINIZ?

Meslektaşlarınıza destek olmak istediğin için çok teşekkür ederiz. Buradan formu doldurup BPA Takımının değerlendirmesine gönderebilirsin.

14 + 15 =

BPA’da Yayınlanmak İçin Diğer Yollar

Bebek fotoğrafçılarını yukarı çıkartmayı ve onlara işlerini büyütmeleri için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamayı seviyoruz. Hem üyeler hem de üye olmayanlar için BPA aracılığıyla öne çıkacak pek çok fırsat var. BPA’de nasıl öne çıkabilirsiniz aşağıda görebilirsiniz.

Güncellemeler için bizi Facebook ve Instagram‘da takip etmeyi unutmayın!

Bebek Fotoğrafçısı, Fotoğrafçılık Yarışması, Ödüller, Hamile ve Ebeveynler, Yoga Plates

Haftanın Favorileri

Her hafta BPA tarafından en beğenilen fotoğraflar BPA Instagram hesabında paylaşılır. Yayınlanmasını istediğiniz fotoğrafları #bpaawards Hashtag’i ile paylaşmayı unutmayın.

Bebek Fotoğrafçısı, Fotoğrafçılık Yarışması, Ödüller, Hamile ve Ebeveynler, Yoga Plates

BPA Senin Hikayen!

Aylık olarak yayınlanan BPA Senin Hikayen Galerisinde fotoğraflarınızın yer almasını isterseniz aşağıdaki linke tıklayarak Ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Bebek Fotoğrafçısı, Fotoğrafçılık Yarışması, Ödüller, Hamile ve Ebeveynler, Yoga Plates

Sosyal Medya Paylaşımları

Her ay yayınlacak temalarımızı, Facebook ve Instagram hesabımızı takip edip #bpaawards Hashtag’ini kullanarak tüm dünyaya kendinizi gösterme şansı yakalayabilirsiniz.