Üyelik ile ilgili S.s.s.

Üye Olma İlgili

Sıkça Sorulan Sorular

Babies & Photographer Association (BPA) Nedir ve Neden Üye Olmalıyım?

Türkiye Bebek Fotoğrafçıları Birliği (BPA), profesyonel Bebek Fotoğrafçıları topluluğunu temsil eden ve destekleyen üye tabanlı bir platformdur. BPA, her seviyeden fotoğrafçılar (ister yeni başlayın ister deneyimli ister yükselen profesyonel olun) için deneyimlerini paylaşmak, yeteneklerini geliştirmek, marka olmak ve profesyonel görünürlüklerini artırmak için değerli bir platform sağlar.

BPA, bebek fotoğrafçısı arayan hamile ve ebeveynleri, profesyonel fotoğrafçılık deneyimlerinden neler bekleyebilecekleri konusunda kapsamlı bir rehber ve bilgilendirici makaleler sunarak üyeleriyle buluşturur. Böylece Fotoğrafçılar potansiyel müşterilerine kendilerini gösterme, onlara teklif sunma ve hizmet sunma fırsatlarını yakalarlar.

BPA, Bebek Fotoğrafçılarına Hem Türkiye’de Ödüller Kazanma hem de Dünya’da Uluslararası Yarışmalarda Ücretsiz Yarışma fırsatını sunar. BPA, Fotoğrafçılara Marka olmaları yolunda büyük destek olur.

Üyeler, önde gelen satıcılardan indirimler alır, fotoğrafçılık işinin zorluklarını aşmak ve yeni fikirleri tartışmak için özel gruplara ve aylık canlı eğitim toplantılarına katılır ve birçok avantajdan yararlanır.

Üyelik Başvurusunu Nasıl Yapabilirim ve Ücretleri Nelerdir?

Üyelik Başvurusunu bu sayfanın en altından ya da buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

BPA’ya Premium üye olabilirsiniz. Üyeliklerde giriş ücreti, operasyon ücreti gibi tek sefer ya da saklı ücretler yoktur.

Üyelik Planı ve Detayları Hakkında Bilgi Almak için Burayı Tıklayınız

Türkiye Dışında yaşayan Türk fotoğrafçıyım. Bu platforma kayıt olabilir miyim?

Evet olabilirsin ve olmalısın. Türk fotoğrafçı arayan potansiyel müşterilerinize kendinizi göstermeniz için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Üyelikle İlgili Farklı Sorularınız İçin İletişime Geçebilirsiniz.

Üyelerin

Sıkça Sorduğu Sorular

Kullanıcı Adımı ve/veya şifremi unuttum. Nasıl yenileyebilirim?
Üyeliğimi yenilemeyi unuttum. Ne yapmalıyım?

Üyeliğiniz iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenir. Kart bilgilerinizi ve üyelik planınızı kontrol panelinizden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Markamın Adını değiştirdim. Yeniden üye mi olmalıyım yoksa değişiklik yapabilir miyim?

Kontrol Panelinizden istediğiniz değişikliği kolayca yapabilirsiniz. Yeni bir üyelik yapmanıza gerek yoktur.

Birden fazla şehirde hizmet veriyorum. Farklı şehirlerin rehberinde olabilir miyim?

PREMIUM Üyeler sınırsız şehire kadar hizmet bölgesi seçebilir. Böylece farklı bölgelerden daha fazla müşteriye ulaşma imkanı elde eder.

BPA Üyeliğimi iptal etmeye karar verdim. Nasıl yapabilirim?

Üyeliğinizi hiçbir zaman iptal etmeyeceğinizi ve fırsatlardan yararlanmaya devam edeceğinizi bilmemize rağmen istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Bununla birlikte BPA Ödüllerine ücretsiz katılan Premium Üyeler en az 4 ay üye olarak bulunmalıdır.

BPA Profilime Neler Ekleyebilirim?

BPA Fotoğrafçı Profilinize sunduğunuz tüm hizmetleri, portfolyonuzu, videolarınızı ekleyebilirsiniz.

Blog Yazıları yazarak anasayfa tüm ziyaretçilere görünmesini, potansiyel müşterilerin sizi görmesini ve sizi seçmesini sağlayabilirsiniz.

İndirim Kuponları ve kampanyalarınızı Anasayfada yayınlayarak fotoğrafçı arayan potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekebilir daha çok teklif isteği alabilirsiniz.

Profilinizi ne kadar etkin ve aktif kullanırsanız arama sonuçlarında o kadar önlerde çıkar ve potansiyel müşterilerinize daha çok görünebilirsiniz.

Arama sonuçlarında görünmüyorum neden olabilir?

Arama sonuçlarında öne çıkmanız ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için profilinizin tam olması çok önemlidir.

Adresiniz ve/veya fotoğrafınız yoksa arama sonuçlarında görünmeyebilirsiniz.

Profilinizin tam olduğunu düşünüyor ve hala arama sonuçlarında görünmüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğrafçı rehberinde nasıl öne çıkabilirim?

Profilinizi güncel tutmanız, sunduğunuz her hizmet için portfolyonuzu yüklemeniz, hizmetlerinizi detaylı olarak anlatmanız, lokasyonunuzu doğru bir şekilde girmeniz, sık sık blog yazmanız fotoğrafçılar arasından sıyrılmanızı ve potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmesini kolaylaştıracaktır.

Potansiyel Müşterileriniz fotoğrafçı aradığında onun karşısına tam ve özenle hazırlanmış bir profille çıkmanı sizden teklif alma olasılığını artıracaktır.

Ödeme yöntemini nasıl değiştirebilirim?

BPA’ya üye olurken kredi kartı bilgilerinizi girersiniz. Sistem kartınızın çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için önce tutarı kartınızdan çeker ve sonra hemen iade eder. 

Çünkü BPA’ya üyelik ilk 14 gün ücretsizdir.

14. günün sonunda kayıtlı olan kredi kartınızdan ilk ödeme tutarı çekilir. Eğer herhangi bir sorun nedeniyle karttan çekim yapılamazsa hesabınız otomatik olarak geçici olarak pasif duruma geçer.

Kartınızdaki problemi giderip siz tekrar ödemenizi Kullanıcı Panelinizde Hesabım butonuna tıklayarak yapabilirsiniz. Buradan ayrıca kart bilgilerinizi güncelleyebilir, fatura detaylarına ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

Yıllık Premium Üye oldum. Websitemi nasıl alacağım?

Yıllık Üye olanlara Websitesi ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca Websitesi ve Marka oluşturma eğitimleri de beraberinde gelmektedir.

Kayıt olduktan 14 gün sonra Websitesi ile ilgili yönlendirmelerin olduğu bir email alacaksınız. Burada adım adım neler yapacağınız ve BPA Takımının sizler için neler yapacağı ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır.

Domain ve Hosting kullanıcı tarafından alınır. BPA ise Divi ve Dividen Programlarının tanımlamalarını kullanıcı adına yapmaktadır.

Yarışmaya Ücretsiz olarak nasıl fotoğraf gönderebileceğim?

Premium üyeler yarışmalara 3 fotoğrafıyla ücretsiz katılabilmektedir.

Size özel katılım kodlarınız her yarışmanın 2. ayının ilk haftasında email olarak gönderilecektir. Yarışmalar her 2 ayda bir düzenlendiği için fotoğraf göndermek için 1 ayınız bulunmaktadır.

Üyelerimiz Tüm Soruları İçin Bizimle İletişime Geçebilir.

BPA PREMIUM UYELIK FIYATI